Alman çiftçinin ilginç evlilik teklifi Google haritalara yakalandı!

HABER | YÜKSEL DURGUT 

Almanya’nın Hüttenberg şehrinde yaşayan Steffen Schwarz adlı bir çiftçinin ilginç evlilik teklifi Google haritalara yakalandı. Yarı zamanlı çiftçilik yapan Steffen Schwarz, geçen yılki mısır hasadı zamanında kız arkadaşına unutulmayacak bir evlilik teklifinde bulundu.

Schwarz, Almancada “Benimle evlenir misin?” yazabilmek için tarlaya mısır ekti. Yazının olduğu bölgeyi ise boş bıraktı. Yerel hessenschau.de’nin haberine göre evlilik teklifini yazabilmek için Schwarz tohumlama makinasını kullandı. Makinenin yazı yazmak için icad edilmediği için çok zorlandığını aktaran Schwarz mısırların büyümesinden sonra ise dahiyane bir fikir ile evlilik teklifini gerçekleştridi.

Tarlaya ektiği mısırlar büyüdükten sonra Schwarz kız arkadaşına bir yaban domuzu gördüğünü ve drone ile bakmasını istedi. Yerel gazetenin aktardığına göre kız arkadaşı drone ile tarlaya baktığı sırada, Schwarz da elinde bir yüzük ile evlilik teklifinde bulundu. Kız arkadaşı ise drone ile teklifi gördükten hemen sonra “evet” dediği aktarıldı.

Çiftin en büyük mutluluğu ise Kanada’da bulunan Schwarz’ın teyzesinin Google Haritalar’dan teklifin fotoğrafını bularak görüntüyü paylaşması oldu. Çitçi steffen Schwarz ile nişanlısı Haziran ayında evlenmeyi planlıyorlar.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin