AKP’li yöneticisi Kılıçdaroğlu’nu ölümle tehdit etti: Reisin tek bir kelimesiyle koşar öldürürüz!

İzmir Karabağlar Belediyesi AKP’li meclis üyesi Emrullah Kavuz, sosyal medya üzerinde bir video yayınlayarak, Adalet Yürüyüşü başlatan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na ölüm tehdidinde bulundu. Arkasına topladığı diğer partililerle tehditlerini sıralayan Kavuz, “Reisin ağzından çıkacak tek bir kelimeye bakıyoruz. Tek bir kelimesiyle ölürüz şehadet için koşar öldürürüz gereken her şeyi yaparız” dedi.Kavuz daha öncede İzmir’de bir heykele müstencen bulduğu için kilit vurmuştu.

İzmir Karabağlar Belediyesi AKP’li meclis üyesi Emrullah Kavuz, bir video yayınlayarak, ‘Adalet Yürüyüşü’ başlatan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na ölüm tehdidinde bulundu.

https://youtu.be/YGtD0a0SIYg

Video paylaşım sitesi Dailymotion’da yayınlanan videoda Emrullah Kavuz’a arkasında toplanan bir grup tekbir getirip rabia işareti yaparak eşlik ediyor. Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit içeren sözler sarf eden Kavuz, videonun sonunda “Reisin ağzından çıkacak tek bir kelimeye bakıyoruz. Tek bir kelimesiyle ölürüz şehadet için koşar öldürürüz gereken her şeyi yaparız” diyor.

Müzisyen heykelini “müstehcen” diyerek bezle kapamış, kilit vurmuştu

İzmir’in en yoğun kullanılan metro istasyonlarından İzmirspor durağındaki ahşap müzisyen heykeli, müstehcen olduğu gerekçesiyle Emrullah Kavuz’un hedefi olmuştu. Emrullah Kavuz, ‘çıplak’ dediği heykele kilit vurmuştu.

Emrullah Kavuz daha önce İzmir’de Müzisyen heykeline kilit vurmuştu

Ahşap heykelden rahatsızlık duyan Kavuz, “Azizkocaoğlu çok seyretmek istiyorsa heykeli evine götürsün. Bütün İzmir halkı şuan bu heykelden dolayı sizden nefret ediyor. Yazıklar olsun. Buradan her gün yüzlerce çoluk çocuk geçiyor. Kadınlarımız, çocuklarımız geçiyor. Bu milletin ahlaki değerleri var. Senin ahlaki değer anlayışına yazıklar olsun” ifadelerini kullanmıştı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin