AKP’li Ünal’dan Yıldırım’ın yanındakilere hakaret: Şu yüzsüz haşerat

AKP'li Yıldırım, İstanbul seçimi ile ilgili açıklama yaparken, yanında eski bakan ve kadınlar da vardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski metin yazarı ve eski AKP Milletvekili Aydın Ünal, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yapan Binali Yıldırım’ın yanında görünmeye çalışan AKP’lilere ağır sözlerle gösterdi.

Aralarında kadın ve eski bakanların da bulunduğu AKP’liler için ‘yüzsüz haşerat’ ifadesini kullanan Ünal, “Ankara kaybedilmiş, İstanbul’da oylar sayılıyor ama birilerinin tek derdi ekranda görünebilmek” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına yapılan itirazlar ve tartışmalar devam ediyor. AKP ve CHP arasında yaşanan seçim çekişmesinde iki taraftan da karşılıklı açıklamalar geliyor.

“Ankara kaybedilmiş, İstanbul’da oylar sayılıyor…”

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım açıklama yaparken yanında bulunan AKP’lilerin görüntüsü ise olay oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski metin yazarı Aydın Ünal, Yıldırım’ın yanındakileri hakaret dolu ifadelere eleştirdi.

Ünal, söz konusu tabloyu Twitter hesabından şöyle yorumladı: “Ankara kaybedilmiş, İstanbul’da oylar sayılıyor ama birilerinin tek derdi ekranda görünebilmek. Koyun can derdinde, bunlar kareye girmek için Cumhurbaşkanı’nın, Binali Bey’in arkasında birbirini itekliyor, on takla atıyor. Hiç ders almayanlara ve almayacaklara yazıklar olsun.”

Ünal sonraki mesajında eleştirinin dozunu arttırdı: “31 Mart seçiminin zafer kısmı Bayburtlu Yusuf’lardan oluşan aziz AK Parti teşkilatınındır. Onlar şimdi perde ardına itildiler. Hezimet kısmı ise hala şov peşinde koşan şu kifayetsiz muhterislerin, şu yüzsüz haşeratındır.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin