AKP’li Metiner: Süleyman Soylu kardeşim telefonla aradı!

AKP’li Metiner sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, canlı yayında tartıştığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini telefonla aradığını ve ‘yanlış anlaşılmanın giderildiğini’ ifade etti.

CNN Türk’te Semiha Şahin’in sunduğu CNN Türk Masası programında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile tartışan AKP’li eski vekil Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. “Kardeşim” diyerek bahsettiği Soylu’nun dün akşam kendisini aradığını ifade eden Metiner, “Yanlış anlaşılma karşılıklı olarak giderildi. Helalleştik.” dedi.

CNN Türk’te katıldığı bir canlı yayında konuşan Metiner’in sözleri üzerine  yayına telefonla bağlanarak Metiner’e sert çıkışan İçişleri Süleyman Soylu ile ertesi güne de sarkan bir tartışmaya girmişti.

Metiner, Twitter’dan yaptığı paylaşımla Soylu’nun kendisini telefonla aradığını ve “yanlış anlaşılmanın karşılıklı giderildiğini” ifade etti.

Metiner şu ifadeleri kullandı:

Dün gece İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu kardeşim telefonla aradı.Yanlış anlaşılma karşılıklı olarak giderildi. Helalleştik. Aynı partinin ve aynı davanın iki neferi olarak birbirimize sadece abi-kardeş muhabbeti yakışır. Biz biriz ve beraberiz. Husumet bekleyenler başka kapıya.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin