AKP teşkilatlarını anlattı: ‘Öyle pislikler dönüyor ki utanıyorum’

AKP üyesi olduğunu belirten bir vatandaş, parti içerisinde olanları anlatarak “Öyle pislikler dönüyor ki utanıyorum” ifadelerini kullandı.

TV5’te yayınlanan habere göre, AKP üyesi olduğu öne sürülen bir vatandaş video çekerek isyan etti. AKP üyesi, “Her türlü kullanılıyor parti; gerek nam salmak için, gerek müşteri toplamak için, gerekse sağa sola askıntılık yapabilmek için, gerekse azarlayabilmek için” dedi.

‘KENDİ CEPLERİNİ OLDURUYORLAR’

AKP teşkilatlarının yolsuzluklarla ve usulsüzlüklerle dolu olduğunu söyleyen vatandaş, “Dava adamı olmak bu değil, kendi cebini doldurmak değil” ifadelerini kullanarak şu sözleri söyledi:

“Kendi işlerini düzene sokuyor, kendi işlerini raya koyuyor, kendi ceplerini dolduruyor. Dava adamı olmak bu değil, kendi cebini doldurmak değil. Şikayetlerimizi nereye göndersek ‘Tamam, tamam’ denilerek geri çevriliyoruz, bir şekilde oyalanıyoruz.”

‘ÖYLE PİSLİKLER DÖNÜYOR Kİ UTANIYORUM’

Teşkilatların kamu içinde kadrolaşma çalışmalarına da değinen vatandaş, “Madem kadrolaşıyoruz, bari adamakıllı kadrolaşalım” diyerek tepkisini sürdürdü:

“Vatandaş partinin önünden geçmek istemiyor. Gerçekten işe ihtiyacı olan insanları ötelediler; nerede lüzumsuz, nerede keyfi iş arayan insanlar var onlarla doldurdular. Madem kadrolaşıyoruz, bari adamakıllı kadrolaşalım. Öyle pislikler dönüyor ki ben utanıyorum.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

2 YORUMLAR

  1. Akp kullanilmiyor, bilakis “Adaleti Kirleten Parti” olarak pisliklerin merkez üssü.

    Küfrün merkezi, fitnenin beşiği, hirsizligin Rahmi, Zulmün dölüdür Akp. Akp iyi etrafi kotu degil, tamtersi Akp kotulugun girdabi, seytanin bu devinimdeki merkez üssü, bu girdaba kapılan Tufeylilerde bu gunaha bulastirilmis dünün makul bugünün günahkarlari. Akp insanlari cehenneme sevk eden tüm amellerle cevrili, yagli ihaleler, balli maaşlar, eziklere nam, mahalle serserilerine rajon ogreten bir merkez.

    Akp, hirsizlarin, ihaleden calanlarin, yetimin hakkini yiyenlerin, kardesi kardese dusurenlerin nifakcilarin partisi, en onemlisi de Soykirimci Zalimlerin partisi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin