AKP rejiminin beklediği fetva ‘Cübbeli’den geldi: Camilerde itikafa giren Furkan gönüllüleri teröristtir

Ramazan ayının son 10 günü ihya etmek için camilerde ‘İtikaf’ ibadetini gerçekleştirmek isteyen Furkan Vakfı Gönüllülerinin bulunduğu camilere postallarla girip Kur’an-ı Kerim okuyup ibadetle meşgul olan insanlara polisin biber gazı sıkmasını görmezden gelen Cübbeli Ahmet, itikafa giren Müslümanları vatanı bölmek için uğraştığını ileri sürdü.

‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Furkan Vakfı’nın kurucusu Alparslan Kuytul’un çağrısı sonrası Gaziantep’te 3 ayrı camide yaşananları CHP ile ilişkilendirdi.

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’nın Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul ve Furkan Gönüllülerini terörist olmakla suçladı.

Camilere postallarla girip ibadetle meşgul olan oruçlu vatandaşların yüzlerine biber gazı sıkıp tehdit ve küfürlerle ters kelepçeyle gözaltına alınması karşısında dili lal kesilen AKP iktidarını aklamak için Twitter hesabından fetva verdi.

Camilerde biber gazlı müdahale görüntüleriyle gündeme gelen Furkan Vakfı’nı CHP ile ilişkilendiren Cübbeli Ahmet, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda itikafa girenleri vatanı bölmekle suçladı.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün Twitter hesabından yaptığı paylaşımı şöyle:

”Camide provokasyon yapanlar Furkan Vakfı üyeleridir ki bunlar hem Fetö ile hem Pkk ile iç içe olan ve vatanımızı bölmek için uğraşan adamlardır. Devletimizin ve hükümetimizin camilere ve cemaatlerine verdiği önem ve değer ortada iken Furkan Vakfı mensuplarının bu provokasyonları Pkk çevrelerine ve Chp’ye can simidi olmuştur. Bu insanları Chp sözcüleri ve Pkk çevreleri destekliyorsa bunların cami cemaati olmadığını zaten anlamak lazımdır. Akıllıya bir işaret yeter, ahmak olana ise bin sarâhat yetmez.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

4 YORUMLAR

 1. Sarayın sakallı soytarısı. Hırsızın, zalimin çıkarına göre fetva veren, dini bildiğini zannedip okuduğuyla yaptığı arasında çelişen, aklını gerçek anlamda kiraya değil satan zavallı. Hakperestler, mazlumlar ve ezilenler yerine paraya dua eden şaşkın. Çok konuşuyorsun ama belli ki bilmiyorsun; Ahiret var ve orada da hesap var. Mahkeme-i Kübra var haberin olsun. Sen dön tekrar okuduklarını gözden geçir.

 2. Allah var ne gam var
  Bu günün yarını
  Yarın Hakkın huzurunda hesap var
  Hırsızın, zalimin çıkarına göre fetva veren, dini bildiğini zannedip okuduğuyla yaptığı arasında çelişen, aklını ve ilmini gerçek anlamda satan zavallı. Hakperestler, mazlumlar ve ezilenler yerine paraya dua eden şaşkın.

 3. Adam diyor ki hükümet in cemaatime verdiği önem ortada iken yağ bal ortada iken, el altından ortada iken, ben kimden yana olayım.
  Bide benim giyinişime bakın, sözlerine bakın, sovlarima bakın , üslubuma bakin dini degersizlestirdigime bakın diyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin