AKP rejiminden şeytana pabucunu ters giydirecek iftira!

HABER YORUM | MURAT KORKUT

Sedat Peker’in videolarıyla panik yaşayan AKP rejimi koronavirüsün yayılmasını da cemaate bağladı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koronavirüse rağmen ‘lebaleb’ ve ‘tıklım tıklım’ diye övdüğü AKP kongrelerinde sagın zirve yaptı! AKP 7. Olağan Kongresi’nin yapıldığı salonlar hınca hınç doldu. Ne tribünlerde ne de salonda tüm sosyal mesafe kuralları hiçe sayıldı. Kongreler sonucu ortaya çıkan rekor vaka artışları Sözcü gazetesinin hazırladığı aşağıdaki tabloya böyle yansımıştı.

Evine ekmek götürmek için sokakta kâğıt toplayan garibanlara ceza kesen, esnafa kepenk kapattıran ancak kalabalık cenazelere katıldıkları ve ‘lebaleb’ salonlarda kongrelerini yaptıkları için rekor vaka artışlarına neden olan AKP rejimi ve unsurları, gündemi değiştirmek için yeni bir iftira kampanyasına imza atmaktan utanmadı.

AKP REJİMİNDEN TUHAF İFTİRA

‘Cemaat mensupları virüsü bilinçli yayma eğilimde’ iftirasıyla masum insanların evini yandaş haber ajansları AA, DHA ve İHA ile birlikte basan ve kafasına silah dayayan rejim unsurları örgütsel doküman olarak da önce gasp edilen ardından da KHK ile kapatılan Zaman gazetenin ‘Kitap Zamanı’ ekini, birkaç USB ve bir miktar dolar ele geçirmiş, üstelik bu kişilerin yurt dışına gitme planları yaptığı ortaya çıkarılmış.

Vicdan ve muhakemeden yoksun yandaş DHA ve İHA’nın geçtiği haberin üzerine atlayan muhalif medyanın editörleri bırakın Google taramasını kendi medya organlarının internet sitelerindeki haberleri tarama zahmetinde bulunsa Türkiye’de gençlerin yüzde 79.3’ü de fırsat eşitliğinin bulunmadığına inandığını, yüzde 75.5’i bir imkân bulursa yurt dışında çalışmak için gitmek istediğini görebilir. Bu mantıkla bu araştırmaya katılan yüzde 75.5 genç terörist mi ? Bu araştırma sonuçlarını yayınlayan medya organları ve muhalif politikacılar da mı terörist?

Ne zamandan beri bir gazetenin ‘KİTAP’ eki silahlı terör örgütü operasyonunda suç delili olarak kabul edilmiş, dünyanın hangi ülkesinde hangi terör örgütü üyelerinin okuması için ‘KİTAP’ eki çıkarmış?

‘Korona olan örgüt mensuplarının filyasyon sürecini umursamayarak kaçak olarak halkın arasına çıkıp virüsü bilinçli yayma eğiliminde olduğu’ cümlesini hiç mi sorgulamaz koskoca gazetelerin uzman! editörleri?

BU MANTIKLA BU KİŞİLERDEN HANGİSİ TERÖRİST?

Bırakın AKP’nin lebalep kongrelerini ve katıldıkları kalabalık cenaze namazlarını; Umre’den döndükten sonra virüsü bulaştırmaması için yerleştirildikleri yurtlardan kaçan insanlar mı terörist?

Gözaltına alındığı için virüs bulaştırmak için polise tüküren insanlar da mı terörist? Kısıtlama döneminde ekmek parası için gizlice işyerini açıp tıraş eden berber de mi terörist?

Kısıtlamada polise yakalanmamak için polisten kaçan alkollü sürücü de mi terörist? Korona testi pozitif çıktığı için hastaneden kaçan vatandaşlar da mı terörist?

Filyasyon ekiplerinden kaçan ünlü YouTuber da mı terörist? Koronalı olduğu halde ekmek parası için işyerine giden işçi de mi terörist?

İstanbul’dan karantinadan kaçıp otobüsle Rize’ye giden kişi de mi terörist? Adıyaman’da karantinadan kaçan 80 yaşındaki kişi de mi terörist?

İstanbul Sultangazi’de karantinada olması gerekirken Cuma namazına giden kişi de mi terörist?

Doktor olan eşine koronavirüs bulaştırmak için yüzüne tüküren bayan doktor da mı terörist?

Sayın editörler bu mantıkla yukarıda birkaç örnekle saydığım kişilerden hangisi terörist? Ve bunlardan hangisi terör örgütüne üye suçlamasıyla cezaevine atıldı? Ben söyleyeyim hiç biri…

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Bu toplumun beni hiçbir zaman sevmediğini, menfaat gereği -mış gibi yaptığını çok acı bir şekilde anladım. Geçmişte yaşananları okumuştum ancak toplumun genelinin bunlardan ders aldığına ve vicdan sahibi olduğuna inanıyordum. Çok kötü aldanmışım. Toplumun tek kesişim kümesi bana olan nefretleriymiş meğer.
    Bu saatten sonra “kamu malı deniz, yemeyen …uz” diyen toplum, tıpkı o mahluk gibi önüne ne atsan yer. Insanlar sûreten o mahluka dönüşmese bile maaslesef sîreten ona dönüşmüş durumda. Inşallah kader toplu bir itlaf yapmaz, çok korkuyorum…. Belki de birbilerini yerler, kim bilir. Inşaallah gelecek olan masumlara dokunmaz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin