AKP affıyla cezaevinden çıktı, 2 çocuğunu kalaşnikofla rehin aldı!

AKP ve MHP’nin oylarıyla kabul edilen infaz yasası ile cezaevinden çıkan Fatih S., evli olduğu kadına şiddet uyguladı. Fatih S. şiddete maruz kalan kadının evi terk etmesi üzerine ise iki çocuğunu uzun namlulu kalaşnikof silahla rehin aldı.

İnfaz yasasıyla Ankara’da cezaevinden tahliye edilen Fatih S., evli olduğu kadın Alev S.’yi şiddete maruz bıraktı. Alev S’nin evi terk etmesi üzerine ise evde iki çocuğunu rehin aldı. Fatih S. daha sonra polis ve Alev S., tarafından ikna edilerek gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre olay, saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Ceza İnfaz Yasası’ndan yararlanarak cezaevinden çıkan Fatih S, önceki gün evli olduğu Alev S’ye şiddet uyguladı. Şiddete maruz bırakılan kadın olayın ardından evi terk etti.

SİLAHLA ÇOCUKLARINI REHİN ALDI

Fatih S, bunun üzerine Alev S’yi arayarak, “Eve gelmezsen çocukları öldüreceğim” diyerek tehdit etti. Alev S.’nin ihbarı üzerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi adrese sevk edildi. Özel Harekât Polisi ekipleri de gelerek, binanın çevresinde önlem aldı. Aralarında müzakereci polis memurunun da bulunduğu ekipler, uzun namlulu silahla çocuklarını rehin alan Fatih S.’yi ikna etmek için binaya girdi. Ancak Fatih S., “Evde kalaşnikof var, yaklaşmayın” diyerek polislerin uzaklaşmasını istedi.

Polisin çabasına rağmen ikna olmayan Fatih S., Alev S.’nin eve gelmesini istedi. Çelik yelek giydirilen Alev S., polisler eşliğinde binaya girdiği sırada Fatih S., kızını bıraktı. Fatih S., ikna edilmesi üzerine oğlunu da bıraktı.

Yaşanan olayın ardından Fatih S., Özel Harekât Polisi tarafından gözaltına alındı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin