Akit TV’de Hizmet Hareketi mensupları için skandal talep: Toplama kamplarına gönderilsinler

Akit Tv’de katıldığı programda 12-17 yaşındaki kız çocuklarının doğum için ‘mükemmel vücutları’ olduğunu savunan ve büyük tepki çeken Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven’nden yine skandal açıklamalar geldi.

Kutluk, Akit Tv’deki Derin Kutu isimli programda Hizmet Hareketi mensuplarının toplama kamplarına gönderilmesini ve psikolojik yöntemlerle zihinlerinin kontrol edilmesi gerektiğini savundu.

Kutluk, “Vücutları kendilerine ait değil, devlete ait ve devlete hizmet etmek zorundalar”. diyerek skandal açıklamalar yaptı.

4 YORUMLAR

 1. – Manyak…
  – Dikkate almak lazim, cunku basgasib ve akp zihniyetini cok iyi yansitiyor.
  – ‘Soykirim – insanlik sucuna tesvikten’ hakkinda dava acmak lazim.
  – o memleket bizim ulan…hirsiz…guzel Allahim, bunlara verdigin muhleti tamamla ya Rabbi…

 2. MÜTTALİB KUTLUK VE benzerlerinin ortalikda olmasının sebebi…..

  Eskiden köylerde süt makinaları vardı. Sağdığınız sütü makinanın üstündeki bölmeye döktüğünüzde, süt ikiye ayrılırdı: YAĞ ve Yağsız süt.

  Şimdi 17-25 ve özellikle 15 Temmuz`dan sonra Türk toplumu adeta süt makinasına dökülüyor. Ve ayrışıyor. Vicdansızlar,zalimler, korkaklar,alçaklar bir lüleden akarken, diğer lülüden tam aksi karakterler akıyor.

  100 yıldır zülüm gören biz kürtler dahi Türk toplumunun bu kadar alçak barındırdığını tahmin edemiyorduk.

  Müttalib denilen bu insan müsveddesinin hiçbir insana faydası olacağına inanmıyorum. Ailesine de faydası yok. Mesela akrabasından 12-17 yaş arası kız çocukları dahi bundan nefret eder. Bir insan vicdansızsa, bu ve benzer tüm hasletlerini sevdiğini iddia ettiği insanlara karşıda kullanır.

 3. İşin diğer tarafı nasıl açıklanıyor acaba. Bu herif nasıl hizmetin üniversitesinde dekan ve üst düzey yönetici oldu. Zirve üniversitesi Mimarlık Fakültesi. Dekanı. İletişim fak de bölüm başkanı vs. Nasıl kim yaptı? Hangi ilişki ağı ile oraya geldi. O ilişki ağları şimdi nerede. Bu herife fakültemizi emanet edenler de hesap vermeli değil mi.?
  İçimiz acıyor!!!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin