Zarrab davası üzerinden Hizmet’e ‘soykırım’ yapılacağını açıkladı: Aileriyle birlikte 1 milyon F…’cüyü zor günler bekliyor!

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın eski metin yazarı ve Ankara Milletvekili Aydın Ünal, ABD’de başlayan Reza Zarrab davası üzerinden ‘Hizmet Hareketi’ne yönelik soykırımın daha da artacağını açıkladı. Hükümete yakın Yeni Şafak’taki köşesinde “Zarrab davasının sonuçları ne olur?” başlığındaki yazısında Ünal, Hizmet Hareketi’nin  Zarrab davasında ABD’ye destek sağladını iddia ederek, “Türkiye’de “aklı olmayan”, kaçmayan ve kaçamayan 250 binden fazla F…’cü ve onların 1 milyona ulaşan aileleri var. Zarrab davası Türkiye’deki F…’cülerin şartlarını doğal olarak daha da zorlaştırır. Zarrab davasının Türkiye’ye yönelik siyasi bir saldırı olarak kullanılması hem Türkiye’deki, hem dünyadaki F…’cülerin huzurlarını bugünkünden daha fazla zora sokar.” dedi.

Zarrab davasının Erdoğan’ın etrafındaki safları daha da sıklaştıracağını iddia eden Ünal, CHP’yi de tehdit etti: “CHP bu sefer, ABD ve F…’nün Türkiye’ye dışarıdan yaptığı operasyona payanda olmanın bedelini ağır öder.” ifadesini kullandı.

Bu süreçte ABD ve NATO’nun da zarar göreceğini söyleyen Ünal, “Şurası artık kesin: ABD’de Başkan Trump ve ABD derin devleti ayrı tellerden çalıyorlar. Zarrab davasının Türkiye’ye yönelik operasyona dönüşmesiyle Türkiye’yi Trump da tutamaz. İlişkiler bugünkü gibi bile kalamaz. İplerin kopmasının bedelini Türkiye’den ziyade ABD, ve hatta NATO öder. ABD, Batı ve NATO Türkiye’yi kaybeder.” dedi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Adam yurtdışındaki f…cülerin ilticaları kabul edilsin diye ellerine delil vermiş.
    Sakın “kripto fe..öcü” olmasın!?
    Öyle ya, adam milletvekili. Hem de iktidar partisinin milletvekili. Ayrıca Cumhurbaşkanına da yakın. Ne yakınlığı, düpedüz metin yazarlığını yapmış. Ne diyor? “ABD’deki bu dava süreciyle sadece F..öcüler değil, onların aileleri de sıkıntı çekecek” diyor. Rakam da veriyor, 250 bin F..öcü, aileleriyle beraber 1 milyon.
    Ya buna düpedüz şantaj derler…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin