Yardım toplayan Acun Ilıcalı’ya şok sözler: Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a mı yardım edeceğim?

Yandaş televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Erzurumspor’a destek programına bağlanan bir kişi, “Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a yardım mı edeceğim?” dedi. Bunun üzerine Ilıcalı, ülkenin zorluklarının olduğunu ancak bu tip zorlukların programa bağlanarak dile getirilmesinin mantıklı olmadığını savundu.

Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında Erzurumspor’a destek programının sunuculuğunu yaptı. “Erzurumspor’la Dayanışma Gecesi” adlı etkinliğe Dominik Cumhuriyeti’nden bağlanan Ilıcalı, kulübe 1 milyon lira destekte bulunduğunu söyledi.

Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün’ün de katıldığı programa, Ali Akyüz adlı bir kişinin sözleri damga vurdu.

Ilıcalı’nın “İyi akşamlar Ali Bey, çok teşekkür ediyoruz bağlandığınız için ve sözü size bırakıyoruz” ifadeleriyle anons ettiği Akyüz, “Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a yardım mı edeceğim?” dedi ve telefonu kapattı.

Bu sözlerin ardından programda kısa süreli bir sessizlik oluştu. Durumu toparlamak isteyen Ilıcalı, “Siz aradınız, biz aramadık” şeklinde açıklama yaptı.

Ilıcalı, konuşmasına devam ederek, “Yani tabii ki ülkemizin zorluklarını anlayışla karşılıyoruz, biz de elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ama bu tip zorlukları buraya bağlanarak dile getirmek de çok mantıklı gelmiyor bana” değerlendirmesinde bulundu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin