Yandaş gazeteciler sosyal medyadan çekildi: Cem Küçük ve Fuat Uğur’a twitterda ulaşılamıyor!

Sık sık sosyal medya üzerinde kişileri hedef gösteren yandaş gazeteciler Cem Küçük ve Fuat Uğur Twitter hesaplarını kapattı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Fuat Uğur’a kısa süre önce “Devlet memurları ile tartışmaya girmiyorum” cevabını vermişti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından “Suriyeliler tecavüz etti, Gaziantep karıştı” başlıklı bir haber paylaştı. Türkiye gazetesinin hükümete yakın yazarı Fuat Uğur da Özdağ’ın paylaşımıyla ilgili “Türkiye’de Suriyelilere yönelik ırkçı bir kalkışma yaratmak için elinden ve dilinden geleni yapıyor. İki merkez var. Bu talimatı hangisinden aldığını merak ediyorum sadece” yorumunda bulundu.

Ümit Özdağ’ın Fuat Uğur’a cevabı ise sert oldu. Özdağ şu ifadelerle tepkisini dile getirdi:

“Fuat Uğur’a neden cevap vermediğimi soranlara verdiğim cevap ‘devlet memurları ile tartışmaya girmiyorum’ oluyor. O bulunduğu yerde görevini yapıyor, geçmişte komünist parti içinde yaptığı gibi. Sözün özü kimin kimden talimat aldığını biliyoruz.”

Fuat Uğur da Özdağ’ın cevabına karşı “Bana bu cevabı veren Ümit Özdağ kimden talimat aldığını tabii ki söylemeyecek. Ama biz biliyoruz öyle değil mi? Benim başıma buyruk biri olduğumu ise cümle alem biliyor Karanlıklar Prensi Perle’ün Türkiye bayii Unutmadan sorayım, hala kapı arkalarına saklanıyor mu?” dedi.

Bu tartışmalardan kısa süre sonra, Uğur ve Küçük twitter hesaplarını kapattı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin