Vatandaştan CİMER’e tuhaf şikâyet: ‘CHP’li belediye çorba ile bana çip yerleştirdi, biji PKK diye bağırttı’

İstanbul Kadıköy’de yaşayan bir vatandaşın ‘Kadıköy Belediyesi’nin ücretsiz dağıttığı çorba ile kendisine çip yerleştirdiğine’ dair Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikâyette bulunduğu ortaya çıktı. Tuhaf olayı köşesine taşıyan Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, belediyenin “Bu iddiaların tümü gerçek dışı ve hayal ürünüdür” cevabını verdiğini söyledi.

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, bir vatandaşın “Kadıköy Belediyesi’nin ücretsiz dağıttığı çorba ile kendisine çip yerleştirdiğine” dair CİMER’e yazdığı şikâyeti köşesine taşıdı.

Zeyrek, bugünkü köşe yazısında olayın 28 Ocak 2022’de İstanbul Kadıköy’de geçtiğini söyledi.

CİMER’e aynı gün şikâyet dilekçesi yazıldığını belirten Zeyrek, vatandaşın şu ifadeleri kullandığını aktardı:

‘‘Sayın İçişleri Bakanı, bugün Kadıköy’e Söğütlüçeşme tren istasyonu önünde dağıtılan çorbadan içtim ve çok kötü şekilde hasta etti yüzüm yanmaya başladı tahriş oldu kim dağıttı derseniz Kadıköy’deki CHP belediyesi dağıttı lütfen hakkımı arayın bugün çok kötü şekilde zehirlendim. Ben dışarıda yaşıyorum evsizim. Lütfen CHP zulmü den illallah ettim. Bununla da kalmayıp tren içerisinde başımdaki çip vasıtasıyla ‘Biji PKK diye söyletti. PKK’yı kınıyorum PKK aşağılık bir oluşumdur ve CHP’nin yan koludur.’’

İşleme konulan dilekçenin Kadıköy Belediyesi Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nın önüne gittiğini yazan Zeyrek, belediyenin “Bu iddiaların tümü gerçek dışı ve hayal ürünüdür” cevabı verdiğini söyledi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin