Ümit Özdağ, Suriyeli kuyumcuyu hedef gösterdi: Tehlikenin farkında mısınız?

İzmir’de Suriye uyruklu Türkiye vatandaşı bir kişinin işlettiği kuyumcuya girerek kimlik ve ruhsat soran Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyelileri hedef gösterdi. Özdağ’ın paylaşımına sosyal medyadan tepki yağdı.

İzmir’de girdiği kuyumcuya bazı sorular soran Özdağ, karşısındaki kişinin Türkiye vatandaşlığı aldığını söylemesi üzerine kimlik istedi. “Vatanına dönmeyi ister misin?” diye soran Özdağ, görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

”TEHLİKENİN FARKINDA DEĞİL MİSİN?”

Özdağ paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“7 sene önce Türkiye’ye gelmiş. Türkçesi çok az. Vatandaşlık almış. Üstüne silah ruhsatı. Şanlıurfa’dan aldığı kuyumculuk kimlik kartı ile İzmir’de kuyumcu dükkânı açmış. Bunlardan 900 bin tane daha var. Türkiye, tehlikenin farkında değil misin?”

TEPKİ GÖSTERENLERE ‘STRATEJİK SALAKLAR’ DEDİ

Ümit Özdağ paylaşımı sonrası kendisine tepki gösterenlere ise ‘Stratejik salaklar’ dedi. Özdağ gelen tepkilere şöyle cevap verdi: “Suriyeli kuyumcu ziyareti ile ilgili saldıran stratejik salaklar beni şaşırtmadı.Türkçe bilmeyen adam psikolojik testi nasıl geçti silah aldı?900 bin kişiye vatandaşlık verildi.Bu demokrasi için tehdit değil mi? Amaç Suriyelileri Türkiye’ye sürüp pkkistan kurmak, kör müsünüz?”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Stratejik faşistler. Yedi sülalesi bu topraklarda yaşamış kürtlere bakışını da biliyoruz. Asıl vatanı burası olan ermeni ve diğer soylara neler yaptığınızı da biliyoruz. ‘FETÖ’ deyip insanlara yaptığınız zulüm hâlâ devam ediyor. Asıl tehlike senin gibiler. Tek çare toprak örtüp geçmek.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin