Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: ‘Karada, havada, uzayda… Dünyanın gıpta ile baktığı projeler yürütüyoruz’

Bolu’da konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu,”Karada, havada, denizde, raylı sistemlerde, uzayda… Her bir konuda dünyanın gıptayla baktığı projeleri yönetiyor ve bunları vatandaşımızın, milletimizin hizmetine sunuyoruz.” dedi.

Karaismailoğlu, Bolu Valiliği girişinde Vali Ahmet Ümit ve diğer ilgililer tarafından karşılandı. Valilik ziyaretinin ardından Bakan Karaismailoğlu, Bolu Güney Çevre Yolu Şantiyesini ziyaret ederek, burada devam eden çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Karaismailoğlu, burada yaptığı basın açıklamasında, Bolu’da bakanlığın yapmış olduğu çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunduklarını belirterek, “İnşallah Bolu’ya güzel hizmetlerimiz devam edecek. Devam eden projelerimizle ilgili gerekli istişarelerde bulunuyoruz. İnşallah bundan sonra da gelecek olan talepler doğrultusunda, yeni yapacağımız yatırımlarla ilgili de çalışmalarımızı hızlandıracağız.” diye konuştu.

1 YORUM

  1. Dogru. 2007den beri inmeyen ucak, 1500 km menzilli 5 dkda sarji dolan daha fabrikasinin temeli atilmayan elektrikli yerli milli italyan araba, denizde ne gibi bir gelisme var onu bilemedim simdi. ucak yaptiysak gemisini de yapmisizdir heralde.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin