Tr724 e-Gazete’nin ilk sayısı yayında

Bir grup gazeteci olarak kendi imkânlarımızla yayın hayatına başlattığımız www.TR724.com artık eGazete olarak da bilgisayar ve mobil cihazlarınıza geliyor.

eGazete.Tr724.com adresinden ulaşabileceğiniz gazetenizi, bir süre Web sitenizden de sizlere ulaştıracağız.

Kaliteli yorumlar, derinlikli haber analizler ve sadece gerçekleri bulacağınız eGazete ile ülkemizde ve dünyada olup bitenden haberdar olacaksınız.

İşte Tr724 eGazete’nin ilk sayısı:

1sayfa

2 3

4-1

5-1 6-1 7-1 8-1 9-1 10-1 11-1 12-1

13-1 14-1 15-1 16-1 17-1 18-1 19-1 20-1

10 YORUMLAR

  1. Hadi Bismillah, tevekkeltu Alellah.
    hayrli ugurlu olsun.Allah mahcup etmesin. Allah hata etmenize dahi firsat vermesin. umarim cennetde gorusuruz ve orada coook konusacak seylerimiz olacak. Su yaziyi bile yazmanin bir sey oldugunu dusunuyor icim icime sigmiyor adeta. cok sey bekliyorum ama beklememeliyim biliyorum.. hepinizin ellerinden ayaklarindan operim canlarim benim.

  2. hava su ekmek gibi bir açlık,ihtiyaç içindeydi dostlarınız/okurlarınız,ne iyi ettiniz,hoşgeldiniz..yolunuz açık, okurlarınız bol,iki cihanda yüzünüz aydınlık olsun!

  3. Ellerinize,yüreklerinize sağlık..Sanki HİMMET sözüyle arzı endam edene GAYRET sesi ve soluğuyla gelen cevaba mukabil oluşmuş o ulvi gayretlerinizden dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, sizleri muaffak eylemesini de Rabbimden niyaz ediyorum..Takipteyiz sizleri bundan sonra vesselam…

  4. Doğru haberin unutulup teksesli medyadan gelen yalan haberlerle bir toplum zehirlenip baştan çıkarılırken doğruları yazabilen bu nevi gerçek gazetelere hava kadar su kadar ihtiyaç olduğuna inanıyorum..

    Yolunuz açık olsun…

  5. Bir nefes oldunuz.. Ülkemiz şu an havasız umutsuz insanlar ülkesine döndü, “sular yükseldikçe gemiler de yükselir” özdeyişine binaen gemi olun, karaya taşıyın insanları..Daha etkili.Allah yar ve yardımcınız olsun.

  6. Allah yolunuzu açık etsin. Mazlumların sesini duyuracağı mecra kalmamıştı. İnşaAllah mazlumların sesi soluğu olursunuz? Zulme sessiz kalan Türk halkına da koca bir “yuff” olsun!..

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin