Tayyip Erdoğan: Enflasyondaki müsilajı en kısa sürede temizleyeceğiz

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman’da toplu açılış töreninde konutu. Gündemdeki siyasi ve ekonomik konulara ilişkin açıklamalarda bulunan Erdoğan, enflasyondaki müsilajı da en kısa sürede ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Tayyip Erdoğan, “(Ankara-Sivas hızlı tren hattı) En kısa sürede açıyoruz. Önce Erzincan, ardından Erzurum, daha sonra Kars’a uzatarak uluslararası güzergaha dönüştüreceğiz. Türkiye’yi, son dönemde pek çok yerde örnekleri yaşanan kargaşa ve parçalanma iklimine sokmanın peşinde koşanların ihanetlerini ortaya sereceğiz. Ülkeyi, asırlık tasallutlarından kurtarmak için bunca yıldır ter döktüğümüz küresel siyaset ve para baronlarına teslim etmeye kalkanları deşifre edeceğiz. Kurdaki müsilajı temizlediğimiz gibi enflasyondaki müsilajı da en kısa sürede ortadan kaldıracağız.” dedi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. “Ülkeyi, asırlık tasallutlarından kurtarmak için bunca yıldır ter döktüğümüz küresel siyaset ve para baronlarına teslim etmeye kalkanları deşifre edeceğiz.”

    Şaka ile karışık kabus bu ya!!!

    Kurta sormuşlar, kuzuyu kim yedi diye. O da cevap vermiş, keskin dişli, sivri kulaklı, uzun burunlu, pençeleri olan, boz renkli bir şeydi diye. Dinleyenler ne demiş peki: “haaaaaa…”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin