Taciz iddialarıyla gündeme gelen İbrahim Çolak intihar etti

Sosyal medyada bir süredir taciz ifşa ve iddialarıyla gündeme gelen yazar ve yayıncı İbrahim Çolak Twitter hesabından yaptığı paylaşımların ardından intihar etti.

Ankara’da bulunan ve 2015 yılında kapanan İhtiyar Kitap’ın sahibi Çolak, akşam saatlerinde Twitter hesabından şu paylaşımları yaptı:

“Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez. Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam.

Kimse tamamıyla suçlu değildir lakin başkalarına söylediğim, “kendimize yakışanı yapalım” düsturunu kendim için tutamamış olmama gerçek bir pişmanlığım var. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum.”

Çolak’ın intihar ettiğini Yeni Şafak gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan duyurdu. Kılıçarslan, söz konusu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“İbrahim Çolak intihar ederek son verdi hayatına. Ne diyeyim, ne yazayım bilmiyorum. Bildiğim tek şey intiharın hiç bir şart altında çözüm ve uygun son olmadığı… Çok üzgünüm.”

Ne olmuştu?

Leyla Salinger isimli Twitter kullanıcısı bugün Çolak’ın, genç kadınlara erotik mesaj atarak tacizde bulunduğunu iddia etmişti.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin