Taburcu edilen Fatih Terim: Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz !

Koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu… Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin… Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüsü tedavisine evinde devam edilmesi kararının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Son kontrollerinde lezyonlarda gerileme görülen ve şikâyeti bulunmayan Terim’in hastalığının halen pozitif olduğu ancak karantina ve tedavi sürecinin evde devam edileceği açıklandı.

Taburcu edildikten sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Terim şu ifadeleri kullandı:

“Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu… Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin… Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım. Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım. Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum. Bu süreçte başta Prof.Dr.Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını eksik etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim. Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın. Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı sunuyorum…”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin