Suavi’den insanlık namına çağrı: ‘‘Bu kan boya değil, bu çocuk babasını görmek, belki de son kez öpmek istiyor’’

Uzun süre annesi Zekiye Ataç’a hukuksuz bir şekilde pasaport verilmediği tedaviye geç kalındığı için Almanya’dan dönen 8 yaşındaki kemik kanseri Ahmet Burhan Ataç’a bir ses de sanatçı Suavi’den geldi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Suavi, sürekli kan kustuğu için hastaneye yatırılan Ahmet Burhan’ın 2 senedir cezaevinde olan babasının son anlarında yayında olmasını istedi.

Suavi paylaşımında şunları ifade etti: ‘‘Bu kan, boya değil! Küçücük bir çocuğun iliğinden yayılan. Bu çocuk babasını görmek, belki de son kez öpmek istiyor. Senin yasanı bilmez o. O çocukların yasasıyla babasını istiyor. Bunu çok görmeyin/Yok saymayın.!

Ahmet Burhan’ın bedeninin iflas ettiğini söyleyen Suavi, yetkililere çağrıda bulunup Ahmet Burhan’ın babasının cezaevinden salıverilmesini kaydetti.

1 YORUM

  1. Bize kan kusturanlar, ağaç kabuğu yedirenler, bir yudum sudan mahrum edenler, canımıza-malımıza-ırzımıza musallat olanlar, çocuklara zulmedenler, karnında bebeği olana eziyet edip soyun kurusun diyenler, “devletten temizledik, toplumdan da temizleyeceğiz” diyenler … Merak etmeyin ömrünüz olursa göreceksiniz. Size şu soru sorulacak: “Yaptığı antlaşmaya uymayan zalimler ve bozguncular güruhu, hükmünüzü neye göre verelim.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin