‘Sohbet’ de yasak; Ankara polisinden anında gözaltı!

Ankara Emniyeti kendini aştı! Aylardır hakkını aramak için Ankara sokaklarında demokratik hakkını kullanmaya çalışan KHK’lı Cemal Yıldırım ve askeri öğrenci annesi Melek Çetinkaya, sohbet ederken gözaltına alındı. Üzerlerinde ne bir döviz vardı ne de önlük. Eylem de yoktu ortada. Ancak iki isim yine de gözaltına alınmaktan kurtulamadı! Ankara Emniyeti’ne bağlı polisler, ikiliyi kıskıvrak yakalayıp gözaltına aldı!

Cemal Yıldırım, söz konusu gözaltı operasyonuna tepkisini, “Ankara Emniyeti bir komediye daha imza attı. Melek Çetinkaya’yla sohbet etmemiz, yanyana gelmemiz yasak. Döviz yok, önlük yok; sadece sohbet ederken gözaltına alındık. Çekim yapılmasını da engellediler. Ne yaparsanız yapın OHAL ve KHK’larla yarattıklarınızı haykırmaktan vazgeçmeyeceğiz.” paylaşımıyla gösterdi

MELEK ÇETİNKAYA: NEDEN BU KADAR KORKUYORSUNUZ?

Melek Çetinkaya ise “Her cumartesi Cemal Yıldırım’ın sakarya cadesinde sohbet günü. Benim olmadığım haftalarda gözaltı yapılmıyor. Ben gelince Melek çarpmışa dönüyorlar. Hemen gözaltı oluyor. Benden neden bu kadar korkuyorsunuz? HARBiYELiLERiN MASUM OLDUĞUNU BiLiYORSUNUZ” paylaşımında bulundu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin