Seren Serengil: İbrahim Tatlıses, Zarrab’ı oğlu gibi sever, bazı sanatçılar Zarrab’ı ABD’de ziyaret etti

ABD’de itirafçı olan Reza Zarrab’ın Türkiye’ye gelemediğini belirten şarkıcı Seren Serengil, çok sayıda sanatçının ABD’ye giderek onu ziyaret ettiğini söyledi.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen yandaş Beyaz TV’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz’da konuşan Seren Serengil, bazı sanatçıların ABD’de yargılanan Reza Zarrab‘ı ziyaret ettiğini söyledi. Serengil, “Yavaş yavaş onların adını da söyleyeceğim.” dedi. Programda şarkıcı Hadise’nin Reza Zarrab’la görüştüğü öne sürüldü. Programda konuşulan iddiaya İbrahim Tatlıses canlı yayına bağlanarak cevap verdi.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre; Beyaz TV’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında ABD’de yargılanan Reza Zarrab ile ilgili önemli iddialar ortaya atıldı.

İBRAHİM TATLISES CANLI YAYINA BAĞLANDI

İbrahim Tatlıses programın yayınlandığı esnada Seren Serengil’i arayarak haberlerin tamamen yalan olduğunu söyledi. Tatlıses’le konuştuktan sonra konuyla ilgili herkese açıklama yapan Seren Serengil, “İbrahim Tatlıses, Reza’yı oğlu gibi sever biliyorsunuz. Ameliyatını falan Reza yaptırmıştı. İbrahim Bey, bu haberlerin doğru olmadığını, Reza’nın ne Hadise’yle, ne Ebru’yla ne de başka biriyle olma durumunun olmadığını söyledi” ifadelerini kullandı.

Tatlıses’in ifadelerini aktaran Serengil önemli bir iddiayı da dillendirdi. Serengil, Zarrab’ın Türkiye’ye gelemediğini, bundan dolayı da çok sayıda sanatçının ABD’ye giderek onu ziyaret ettiğini söyledi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin