Sedat Peker’den İnan Kıraç’a uyarı: ‘Bu işin sonu kötü olacak’

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker işadamı İnan Kıraç hakkında tweet atarak, “Yerli Frankenstein destek bulmak için sağı solu aramayı bırak. Sana son uyarımdır. Bu işin sonu kötü olacak.” dedi. Sedat Peker, İnan Kıraç’ın 1998 yılında Galatasaray Eğitim Vakfı için topladığı 35 milyon doların 27 milyon dolarını Arkan isimli şirket üzerinden zimmetine geçirdiğini söyledi.

Sedat Peker, Vehbi Koç’un kızı Suna Kıraç ile evli olan, Koç Holding’de uzun süre yöneticilik yapan İnan Kıraç’la ilgili paylaşımlarına devam ediyor.

Basın danışmanı Emre Olur’un Twitter hesabından ilk mesajı paylaşılan Peker, İnan Kıraç’a “Karanlıkların lordu” diye seslenerek, “Yanlış işler yapıyorsun! Yapma! İlerleyen saatlerde sana küçük bir ziyarete geleceğim. Orada yazılanları anlarsan ne ala, eğer ki anlamazsan bu işin sonu çok kötü vallahi!” dedi.

Kıraç’ın 1998 yılında Galatasaray Eğitim Vakfı için topladığı 35 milyon doların 27 milyon dolarını zimmetine geçirdiğini iddia eden Peker’in paylaşımları şöyle:

“Kötülüklerin lordu İnan Kıraç senin aslında gücün Koç ailesinden değil (çünkü Rahmi Koç Bey seni sevmez bunu herkes bilir). Senin esas gücün Galatasaray Lisesi mezunlarından. Bu Galatasaray Liselilerin birbirine bağlılığını 1991 yılından görmüştüm. Paşakapısı Cezaevi’nde yatarken pazar günü Galatasaray Lisesi mezunu bir dostum cezaevinde ziyarete gelmişti. Kendisine bunu nasıl başardın diye sormuştum. Tanıdıkların olursa özel izin almak belki mümkün olabilir ancak pazar günü özel izin almak, işte bu çok zordur. Cevabı çok basitti. Cezaevindeki savcı Galatasaray Lisesi mezunuydu dedi. Biz birbirimizi masonlardan daha çok tutarız diye de belirtmişti.

Galatasaray Lisesi mezunu olmanın ne olduğunu ben o zaman anlamıştım. Karanlıkların lordu İnan Kıraç kulağıma geliyor. Galatasaray mezunları muhalif basında haber olmasın diye büyük bir faaliyet içindeler. Şu ana kadar da kısmen başarılılar. Ancak onlara 1998 senesinde kurmuş olduğun Galatasaray Eğitim Vakfındaki hikayeleri anlatmaya başlayınca, daha doğrusu Çırağan Sarayı’nın yanındaki 4.500 mt Galatasaray Üniversitesi yanınca toplamış olduğun 35 milyon doların sadece 5 milyon dolarını harcayıp Arkan isimli şirketi kullanıp fatura kestirip kalan parayı nasıl hiç ettiğini anlatınca (gerçi hakkını yemeyeyim 3 milyon doları kasada bırakmıştın), bu ve bunun gibi hikayeleri anlatmaya başlarsam Galatasaray mezunlarının da desteğini zor bulursun.

Hele ki Adnan Polat Galatasaray yönetiminde idari yönden icra edilmeyince tezgah yaparak Ünal Aysal’ı başkanlığa getirip tekrardan Galatasaray kulübünde güç sahibi oldun. Yerli Frankenstein destek bulmak için sağı solu aramayı bırak. Sana son uyarımdır. Bu işin sonu kötü olacak.”

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin