Sedat Peker, Beraat Albayrak’la ilgili sözlerinden çark etti: Oyuna getirildim

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde Türkiye’den yurt dışına kaçma nedenini bir videoyla açıklamıştı. Yayınladığı video ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’la ilgili iddialarda bulunan Peker, Albayrak’ın kendisini “bitirmek” ve hapis cezası aldırmak için birçok girişimde bulunduğunu belirtmişti.

“Berat Albayrak beni bitirmeye çalışıyor” diyen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yeni videosunda ise oyuna getirildiğini ileri sürerek suçu yine bilindik bir adrese attı. Peker, ‘sözde fetö’cüler’ tarafından dolduruşa getirildiğini iddia ederek, sözlerinin yanlış anlaşıldığını, oyuna getirildiğini söyledi.

Peker, yayınladığı yeni videoda, şu ifadeleri kullandı: “Son iki buçuk senedir başımıza gelen her felakette, birileri tarafından, kendi dostlarımız da kullanılarak bize bunu Berat Albayrak yaptırdı diye şahsımızı devamlı kurdular. Bu süre içerisinde sayın bakan beye karşı kötü bir düşünce içinde olduk. Hiçbir şey yapmasak bile beddua ettik. Ancak gördük ki şahsımıza karşı yapılan bu kötülüklerin hiçbir tanesinden Bakan… (Videodaki bu bölüm kesilmiş) Biz bunu gördük.”

Peker, geçen hafta yayınladığı videoda ise Albayrak’ın kendisini bitirmeye çalıştığını öne sürmüştü.

Peker, “Bir gün bana bir telefon yollandı bu telefonun kamerasında çekim yapılmış kamera çekiminin içerisinde bir dosya ve bu dosya bana karşı hazırlanan örgütlü bir suç dosyası. Ben bunu alınca dedim ki UYAP’a kaydedilmemiş. Sayın Cumhurbaşkanımızın sözü var. ‘Fettullahçıların yapmış olduğu hiçbir şeyi yapmayacağız’ diye ancak UYAP’ işlenmemiş bu şekilde dosya hazırlamanın ne anlamı olabilir ki” ifadelerini kullanan Peker, yurt dışına çıkarken ‘Cumhurbaşkanının uçağı gelecek’ denilerek uçağının bekletildiğini söyledi. Yurt dışına çıktıktan sonra gelen telefonda ise kendisine ‘Berat Bey sakın yurtdışına çıkmasına izin vermeyin, gözaltına alın’ denildiğini öne sürerek, “Artık kafamın içinde bütün her şey netleşti. Kesinlikle Berat Bey beni yok etmek istiyor” demişti.

1 YORUM

  1. Bu yavşağı haber yapacağınıza tarlabaşındaki travestileri haber yapın daha iyi. Bugün küfrettikleriyle yarın olimpiyat amblemi gibi gezer bunlar. İnsan değil bitin yavruşu olan yavşak bunlar.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin