Sanatçı Suavi lösemi hastası 12 yaşındaki Hakan’a moral verdi

Anne ve babası tutuklu olan 12 yaşındaki lösemi hastası Hakan’ın tedavi sürecinde annesinin yanında olması için daha önce katıldığı programda gözyaşı döken sanatçı Suavi, telefonla görüştüğü Hakan’a moral verdi.

Gazeteci Gönül Yılman Saygan eşi Suavi’nin lösemi hastası Hakan’la telefonla konuştuğunu ve birlikte şarkı söylediklerini belirtti. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Saygan,  ‘‘Hakan ve Suavi nihayet konuşabildi. Eskişehir’de buluşmak için sözleştiler. Beraber şarkı mırıldandılar. Gözleri ışıl ışıldı ama annesizliğinin izleri gözlerinin ta bebeğindeydi yine. Güzel günler göreceğiz çocuk, güneşli günler.’’ ifadelerini kullandı.

Sanatçı Suavi Justice TV’nin YouTube kanalındaki programına katılıp anne ve babası tutuklu Hakan’ın lösemi tedavisi boyunca en azından annesi Sabriye Dağdeviren’e kavuşmasını istemişti.

Programda gözyaşlarını tutamayan Suavi, “Rica ediyorum ben şimdi Hakan’a çözüm olsam, yemin ediyorum şimdi uçağa atlayıp Hakan’ın yanındaki ranzaya oturup onunla son dakikaya kadar omuz omuza kalmazsam Suavi değilim. Ama Hakan beni talep etmiyor ki annesini istiyor. Bir çözüm bulun Hakan’ın annesini oraya koyun. Annenin başına jandarma mı koyacaksınız, kelepçe mi takacaksınız, ayağına elektronik kelepçe mi takacaksınız. Ama ne yapacaksanız yapın” ifadelerini kullanmıştı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin