Yine kadın cinayeti… Adres Rize

Rize’nin Fındıklı ilçesinde AKP İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gamze Pala, daha önce de defalarca reddettiği Savaş Dalançıkar tarafından vahşice katledildi.

Alınan bilgiye göre, Fındıklı ilçesinde meydana gelen olayda AKP İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gamze Pala (44), kendisine aşık olan Savaş Dalançıkar (36)  ile görüşmeyi kabul etmedi. Uzun süre peşinde koştuğu Pala’yı saplantı haline getiren Savaş Dalançıkar, dün akşam saat 22.00 sularında Pala’ya silahlı saldırıda bulundu.

Attığı kurşunların Pala’ya isabet etmediğini gören Savaş Dalançıkar bu kez cebinden çıkardığı bıçak Pala’nın boğazını kesti. Saldırgan Dalançıkar olay yerinden kaçamadan emniyet güçleri tarafından yakalandı.

Fındıklı Belediyesi de vahşi cinayete sessiz kalmadı. Belediyeden yapılan açıklamada ‘Gamze Pala, daha öncesinde de defalarca reddettiği sapkın bir alçak tarafından vahşice katledildi. Tüm Fındıklı halkıyla birlikte davanın takipçisi olacağımızın sözünü veriyoruz’ denildi.

 

1 YORUM

  1. Bu ülke devr-i tayyip te tarihinin en bunalımı en perişan demlerini yaşıyor.Durum;bir yıkım ve enkaz…Yalan,rüşvet,kayırma,debdebe dün EFENDİM dediğini bugün kötüleme,dün kötüleme bugün “”Efendim !”””demek,riya,ikiyüzlülükhainlik işte 2Mayıs2020 Tayyip Türkiyesi nin vardığı nokta…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin