Peker: Ülkemizde sorunların gerçek sebebi Deniz Poyraz’ın yarım kalan kahvaltısında gizli

Mafya lideri Sedat Peker SADAT tarafından Suriye’de eğitim verildiği ortaya çıkan Onur Gencer’in gerçekleştirdiği silahlı saldırıda hunharca katledilen Deniz Poyraz için baş sağlığı mesajı yayınladığı için hakkında karalama kampanyası başlatıldığını söyledi. Yasin Börü ile ilgili eleştirilere cevap veren Peker, Börü ailesine bir ev aldığını açıkladı.

40 yaş altındaki kişilere seslenen Peker, ‘Ülkemizde yaşanan sorunların gerçek sebebi vefat eden Deniz Poyraz kardeşimizin yarım kalan kahvaltısında gizli. 20 yaşında olan bir kızın kahvaltısı sadece domates ve zeytinden oluşuyor.’’ dedi.

Deniz Poyraz’ın hunharca katledildiğini belirten Sedat Peker saldırının provokasyon amacıyla yapıldığını belirterek dün sosyal medyadan baş sağlığı mesajı yayınlamıştı.

20 yaşındaki Deniz Poyraz için baş sağlığı dilediği hakkında karalama kampanyası başlatıldığını ve 16 yaşında öldürülen Yasin Börü hakkında da baş sağlığı mesajı yayınlayıp yayınlamadığının kendisine sorulduğunu belirten Peker Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

”BAŞ SAĞLIĞI MESAJI VERDİĞİM İÇİN KARALAMA KAMPANYASI DÜZENLEDİLER”

‘‘Baş sağlığı 40 yaş altı olan kardeşlerim, HDP il binasına yapılan saldırıda hunharca katledilen Deniz Poyraz isimli kardeşimize Yüce ALLAH’tan rahmet ve başsağlığı dilediğim için bazı kesimler şahsıma kendilerince karalama kampanyası düzenliyorlar.

40 yaşından genç kardeşlerim, kurban eti dağıtırken öldürülen 16 yaşındaki Yasin Börü kardeşimiz ölünce onun için de baş sağlığı diledin mi diyorlar. Sadece başsağlığı dilemedim, arayıp ailesini buldum, babası ile dost oldum.

‘‘EV ALIP HEDİYE ETTİM’’

40 yaşından genç kardeşlerim, Yasin Börü’nün babasına: Yasin kardeşim hayatta olsaydı ufak kardeşlerinin bir evi olsun onlar o evde rahat yaşasınlar diye düşünürdü, Yasin kardeşimin adına küçük kardeşlerine bir ev alsam kabul eder misiniz dedim.

40 yaşından genç kardeşlerim, Yasin kardeşimizin babası yüce gönüllülük yapıp ev alıp hediye etmemi kabul etti. Bu yazdıklarımı okuyan bazıları Yasin Börü için de başsağlığı dilediniz mi dedikleri için de acaba utanmışlar mıdır?

40 yaşından küçük kardeşlerim, ülkemizde yaşanan sorunların gerçek sebebi vefat eden Deniz Poyraz kardeşimizin yarım kalan kahvaltısında gizli. 20 yaşında olan bir kızın kahvaltısı sadece domates ve zeytinden oluşuyor.

”MUKTEDİRLER VE ÇOCUKLARININ KAHVALTISI 30-40 ÇEŞİT”

40 yaşından küçük kardeşlerim, ülke yönetiminde bulunan tüm muktedirlerin, çocuklarının kahvaltısı ise en az 30 40 çeşit üründen oluşmakta. Bu adaletsizliğin giderildiği gün inanın birçok sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

”40 YAŞ ÜSTÜNDEKİLERDEN BİRŞEY OLMAZ”

40 yaşından küçük kardeşlerim bu yüzden özellikle size anlatıyorum, bunu ancak siz yapabilirsiniz. 40 yaşından büyük olanlardan yani bizden hiçbir şey olmaz. Psikolojinizi düzgün tutun, sakın oyunlara gelmeyin.’’

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin