Patron, otomobili kirlenmesin diye işçiyi bagajda taşıdı

Antalya’da inşaat firması sahibi olduğu iddia edilen bir kişi, ayakkabısını değiştirmek için yapı markete götürdüğü işçiyi koltuk yerine bagajda taşıdı.

Olay Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşandı. İnşaat sektöründe iş yapan bir firmanın sahibi, inşaatta çalışan işçiye iddiaya göre çalışırken giymek üzere ayakkabı aldı ama numarası küçük geldi. Bunun üzerine patron, işçiyi mağazaya götürmek istedi.

Yapı marketin önüne gelindiğinde ön ya da arka koltuk yerine açılan bagajdan inen işçiyi görenler gözlerine inanamadı. Bagajdan inip yapı markete giren ve ayakkabısını değiştiren işçi, tekrar bagaja bindi ve kapısı bir yurttaşın yardımıyla kapatıldı.

“KENDİSİ BAGAJDA GİTMEK İSTEDİ”

Olay, cep telefonu ve güvenlik kameralarına yansıdı. İHA’da yer alan habere göre, araç sahibi, işçiyi bagaja binmesi için zorlamadığını, üzeri kirli olduğu için kendisinin bagajda gitmek istediğini iddia etti.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Hatırlıyor muyuz, Somadaki maden faciasında ambulansa götürülen işçi, sedye kirlenecek diye çekinmişti ve ayakkabılarını çıkarmak istemişti. O gün yüzlerce insan can verdi. Bürokratın biri jandarmaların kollarındaki bir işçi yakınını tekmelemişti. Insanlık o gün bitmemişti ama bugün bitti, değil mi?!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin