Özgür Özel’den Fahrettin Altun’a: Kudüs kan ağlarken Erdoğan niye Marmaris’te tatil yapıyor?

Kılıçdaroğlu’nu ‘ucuz siyasi hesap’ yapmakla suçlayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a cevap veren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ‘‘Hadsiz, şuursuz…  Kudüs kan ağlarken Erdoğan niye Marmaris’te tatil yapıyor? Seçim talebi elbette tatil aymazlığından çok daha meşrudur.’’ dedi. Tam kapanma döneminde ‘en kötü ihtimalle Türkiye’deyim’ açıklaması yapan AKP’li Cumhurbaşkanı bayram tatili için Marmaris’i tercih etti.

Geçim sıkıntısı nedeniyle onlarca esnaf ve vatandaşın intihar etmesine gözlerini kapatan AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘sıkıntıya düşen esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz’ demesinin ardından erken seçim isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ‘ucuz siyasi hesap’ yapmakla suçlayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel tepki gösterdi.

“SİZE DE ANCAK BU YAKIŞIR!”

Erken seçim isteyen Kılıçdaroğlu’nun Twitter paylaşımını alıntılayan Fahrettin Altun, “Ramazan Bayramı’nda Kudüs kan ağlarken siz yine ucuz siyasi hesaplarla sosyal medyada boy gösteriyorsunuz. Size de ancak bu yakışır!” ifadelerini kullandı.

Kudüs kan ağlarken Kılıçdaroğlu’nun ucuz siyasi hesap yapmakla suçlayan Fahrettin Altun’a cevap ise CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’den geldi.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Özel, “Hadsiz, şuursuz…  Kudüs kan ağlarken Erdoğan niye Marmaris’te tatil yapıyor? Seçim talebi elbette tatil aymazlığından çok daha meşrudur!” dedi.

KUDÜS KAN AĞLARKEN ‘EN KÖTÜ İHTİMAL’ MARMARİS TATİLİ

3 haftalık tam kapanma açıklamasını yaptıktan sonra gazetecilerin “Tam kapanma döneminde İstanbul’da mısınız?” sorusuna Erdoğan “En kötü ihtimalle Türkiye’deyim” cevabını vermişti. Erdoğan bayram tatili için yine Marmaris’i tercih etti.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin