Özgür gazetecilere ve gerçeklere destek olun

Bir grup gazeteci olarak tamamen kendi mütevazi imkânlarımızla yayın hayatına başlattığımız www.Tr724.com, basın, ifade, fikir ve inanç hürriyetini savunmaya, özgür gazetecilik bayrağını dalgalandırmaya çalışıyor.

25 Ağustos 2016’da kurulan Tr724, siz değerli okurlarımızın büyük teveccühüyle kısa sürede yakından takip edilen bir haber sitesi oldu. Özgür ve bağımsız yayıncılığın temsilcisi olma misyonumuzun yanısıra mazlumun, mağdurların sesi olmak, dünyada ve Türkiye’deki gelişmelere farklı pencereden ışık tutmak, hak ihlallerini, işkenceleri, işkence yapanları, karartılan hayatları, gizlenmeye çalışılan gerçekleri tarihe not olarak düşmeye çalışıyoruz.

Birbirinden değerli kalemleri, sürekli genişleyen aydın, entelektüel yazar kadrosu ile derinlikli analiz, haber ve kaliteli yorumları sizlerle buluşturuyoruz. Tüm bu zenginlikleri e-GAZETE olarak da bilgisayar ve mobil cihazlarınıza da getiriyoruz.

  • Yurt içi veya yurt dışında olmanız fark etmez,
  • Doğru haber ve derinlikli analiz okumak istiyorum,
  • ‘Yoğunum, gündemi takip edemiyorum’ diyorsanız,
  • Artık bayi derdi yok!

eGazete.Tr724.com

Bu linkten ÜYE OLUN ve gazeteniz istediğiniz an elinizin altında bulunsun.

Üye olarak ya da BAĞIŞLARINIZLA hem özgür gazetecilere güç verin hem gerçek habere destek olun.

www.Tr724.com‘dan önce, ertesi günü beklemeden okuyun, arşivleyin, olup bitenden ve gerçeklerden habersiz kalmayın.

Maddi ve manevi katkıları için tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.

Tr724

 

2 YORUMLAR

  1. Farkli bir gazetecilik anlayisi gelistiriyorsunuz. Emegi gecen herkese tesekkurler. Allah razi olsun. Okuyucularinizla birlikte, hep elele-gonul gonule daha guzel yarinlara, hepbirlikte ulastirsin insallah…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin