Öldüreceği komşularının listesi hazırlayan Sevda Noyan’ın ilk vukuatı değilmiş!

15 Temmuz’un kursaklarında kaldığını belirterek oturduğu sitede komşularını fişleyip ölüm listesi hazırladığını söyleyen Sevda Noyan’ın daha önce de TİP milletvekili Barış Atay’ı tehdit ettiği ortaya çıktı

Ülke TV’de Esra Elönü’nın programında ölüm tehditleri savuran yazar Sevda Noyan’ın Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay’ı da tehdit etmiş.

Ülke TV’de Esra Elönü’nün sunduğu programda bir ölüm listesi hazırladığını ve ailesinin en az 50 kişiyi öldürmeye hazır olduğunu belirten Sevda Noyan 15 Temmuz’un kursaklarında kaldığını söylemişti. Noyan, “15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Boş bulunduk… Yanlış anlaşılmasın, doğru anlaşılsın; bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır.” demişti. Programın sunucusu Esra Elönü ise, Noyan’ın sözleri üzerine; “‘Ayak’ az kalır bence, 4 ayaklarını denk alsınlar.” diye aynı çirkeflikle cevap verdi.

BARIŞ ATAY’I DA TEHDİT ETMİŞ

Sevda Noyan 20 Kasım 2019 tarihinde Barış Atay’ın Gezi Parkı Direnişi ile ilgili Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmasını alıntılayarak “Gezi de sessiz kalanları mumla ararsınız” yazdığı ortaya çıktı.

Noyan’ın Gezi Parkı Direnişi üzerinden TİP Milletvekili Barış Atay’ı tehdit ettiği mesajı şöyle: “Sizlerde gezi de sessiz kalanları mumla ararsınız bunu iyi bilin zaten 15 temmuzun öfkesi hala burnumuzda yazık olur hepinize”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin