Öfkeli veli baltayla okulu bastı!

İstanbul Gaziosmanpaşa’da, öğrenciler arasında çıkan kavganın ardından bir veli baltayla okulu bastı. Elindeki baltayla sağa sola tehditler savuran kişi okulda korku dolu anların yaşanmasına neden olurken polis baltalı saldırganı gözaltına aldı.

Gaziosmanpaşa Yeni Mahallesi’nde bulunan bir okulda öğrenciler arasında kavga çıktı. Öğrencilerden biri babasını arayarak acilen okula gelmesini istedi. Bunun üzerine sinirlenen veli eline balta alarak okulu bastı. Elindeki baltayla okulun içinde etrafa tehditler savuran kişiyi gören öğrenciler panik halinde etrafa kaçıştı. Okul idaresinin durumu haber vermesi üzerine okula gelen polisler baltalı saldırganı gözaltına aldı.

Dehşet anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.  Görüntülerde okula giren baltalı velinin okulun merdivenlerden inerken çevreye tehditler savurduğu duyuluyor.

“SALDIRMAK İÇİN BALTAYLA KOŞTUĞUNU GÖRDÜM”

Okulun öğrencilerinden Civan Y. “Baltayla saldırmak için koştuğunu gördüm” derken Orhan K. ise “Bıçaklı öğrenciler olabiliyor, sadece burada değil, çevre okullarda da öyle öğrenciler var” diye konuştu

Bir veli ise, “Görmedik ama gerçekten korktuk, iyi ki de çocuklarımız erken gelmemiş, yoksa daha kötü bir şey olabilirdi” şeklinde konuştu.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin