O Başkomiser konuştu: Ali Koç, ‘Aziz Yıldırım’ın yaptığı şikeyi herkes görmeli’ dedi; ifadeleri Hürriyet Gazatesi’ne verdirdi

2011 yılında gerçekleştirilen Şike Operasyonun’ndan görevli olan Başkomiser Soner Koç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un sıklıkla kullandığı ‘Şike Operasyonları kumpastı’ ifadelerine cevap verdi.

“Ali Koç kumpas yalanına sarılıp başarısızlıklarını unutturmaya çalışıyor” diyen Soner Koç, “Oysa, 3 Temmuzda operasyon sonrası Vatan Emniyetin yemekhanesinde şikecilerin ifadelerini okuyunca; ‘Bizim bunlardan hiç haberimiz yoktu” diyen sen değil miydin?” diye sordu.

Soner Koç, Ali Koç’in ifadelerdeki şikeyi görünce sarf ettiği sözleri de aktardı: Ali Koç’un “Aziz Yıldırım’ın yaptığı şikeyi herkesin görmesi ve Fenerbahçe’nin bu pislikten kurtulması lazım” dediğini söyleyen Başkomiser şöyle devam etti:

‘İfadeleri Hürriyet’e verdirdi’

“Yanınızda bulunan avukatla ifadelerin bir suretini Hürriyet gazetesinde yayınlanması için bir muhabire verdiren sen değil misin Ali Koç?”

Başkomiser Soner Koç

1 YORUM

  1. Türkiye’nin en saygını olarak kabul edilen bir ailenin üyesi, hatta veliahtlarından. Siz de böyle iki yüzlu olursanız! Ülkedeki çürümeye ses çıkarmadan kendi geminizi hasarsız yürütebileceğinize inanıyor musunuz? Aslında siz de diğer “ailelerden” farklı değilsiniz, ailenin çıkarları için yine aile üyesi Mustafa Koç ‘u feda ettiniz, kendi elinizle ortadan kaldırdınız. Merak ediyorum sizin de Demirören benzeri bir hikayeniz var mı? Nasıl bir çürümüşlük bu böyle?! Yine eski bir röportajı hatırladım, Ekrem Dumanlı ‘nın yıllar önce merhum Mustafa Koç ile yaptığı röportajın satır aralarını yeniden okumak gerekli.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin