Nihal Olçok’tan Sedat Peker’e çağrı: Ben sorayım sen anlat

Sedat Peker’in, 15 Temmuz’a ilişkin yaptığı paylaşımın ardından, darbe girişiminde eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

15 Temmuz gecesi eşini ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, Sedat Peker’e çağrıda bulunarak, “#15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım, ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim” dedi.

15 Temmuz’daki darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip şehit olan Nihal Olçok sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

Sedat Peker’e seslenen Olçok, Peker’in “Bu kişilere karşı bir soruşturma yapılamazken bizler 15 Temmuz şehitlerimizin ruhlarının mutlu olduğuna gerçekten inanabilir miyiz? Şehitlerimiz bu vatan için öldüler, bu haramiler milleti soysun diye değil” paylaşımına şu yanıtı verdi:

“Değiller sayın @sedat_peker, hadi gel birlikte ruhlarınız huzura erdirelim mi birader? Şu #15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım,ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim.”

İşte o paylaşım:

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin