Natali Avazyan’a anneler günü sürprizi: “Beni ve annemi hiç yalnız bırakmadın; sizi Cennet’te bekliyorum, Ahmet”

Tedavisi geciktirildiği için hayatını kaybeden 9 yaşındaki Ahmet Burhan Ataç ve ailesinin yaşadığı zorlu dönemde en büyük destekçileri olan Aktivist Arlet Natali Avazyan, Anneler Günü’nde büyük bir sürprizle karşılaştı.

Evine gelen çiçeği ve notu paylaşan Avazyan, “Kara Efem #AnnelerGünü mü kutlamış… Cennette seninle buluşacağız oğlum, sen yine beni bu çiçeklerle karşılayacaksın…” dedi.

Çiçeğin içindeki notta vefat eden Ahmet Burhan’ın adına, “Natali Annem’e, Bugün senin günün, gerçek annelerin günü. Beni ve annemi hiç yalnız bırakmadın. Sizi Cennet’te bekliyorum. Dedeme selamlarını ilettim Natali Anne. Seni çok seviyorum. Ahmet” paylaşımı yapıldı.

İşte twett;

 

1 YORUM

  1. Asım Yıldırım Beyin Bir Umuttur Ramazan iftar programının youtube’taki yorum bölümünde Zekiye hanımın bir tanıdığı bir bilgi paylaşmıştı dün.
    (https://m.youtube.com/watch?v=n-FseJnvtOc)

    Asım abi bugün çok güzel bir olay oldu paylaşmak istedim Ahmet vefat etmeden önce birisi rüya gördü ve Efendimiz Ahmet’e papatya göndermiş ben ona dua ediyorum demiş bugün Zekiye beni aradı anneler günü hediyesi göndermiş Natali bir demet papatya ve üstünde Ahmedimiz bu papatyalarla cennette bizi bekliyor yazıyormuş Zekiye nataliye sormuş niçin papatya oda bilmem birden ona karar verdim demiş yapana değil yaptırana bak çok mutlu oldum abi muhteşem bir Rabbimiz var yaaa.

    Rüyayı ben görmedim Zekiye’nin kuzeni görmüştü biz iyilesecegine yorumladik tabi Rabbim merhamet sahibi bizlere daha güzellerini veriyor ama biz kullar bu fani dünyada israrciyiz ne diyim Allah affetsin bizleri

    Yorum sizlerin…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin