Minik Eylül’ün öldürülmesinden sonra Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan “hadım” açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Ankara Polatlı’da kaybolan ve daha sonra vahşice katledilmiş şekilde bulunan Eylül ile ilgili açıklamada bulundu. Çocuk istismarı ile ilgili yaşanan gelişmeler sonrası gündeme gelen kimyasal hadım düzenlemesini hatırlatan Bozdağ, “Cinsel kastrasyon dediğimiz tedbiri de bütün yönleriyle yeni dönemde devreye sokacağız.” diye konuştu.

Bozdağ’ın açıklaması şöyle:

Vahşice bir cinayet. Türkiye olarak bu tür cinayetleri önleme konusunda ciddi tedbirler aldık bugüne kadar hükümet olarak. Önümüzdeki dönemde bu tedbirleri tekrar gözden geçirip cezaları daha da artıracak adımlar atacağımızı daha önce açıklamıştık ancak seçimin araya girmesiyle bu düzenlemeler yapılamamıştı. Yeni dönemde bu konularda cezaları daha da artıran adımları atacağımızı buradan bir kez daha ifade etmek isterim.”

1 YORUM

  1. Utanmaz yalancılar. Sıkılmaz, arlanmaz, ahlaksız iftiracılar. Bu millet unutur değil mi daha dün salıverdiğiniz binlerce tecavüzcüyü, pedifoli sapığını. Unutur Ensarcı sapıklara desteğinizi, o kurumlara desteğinizi. Bu yüzsüz sahtekarları gördükçe iyi ki cehennemin var Allah’ım diyorum. Yoksa o masum ve mazlumların içinin yangını geçermiydi?

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin