MHP’nin ‘askıda ekmek’ standı kaldırıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı askıda ekmek kampanyasının ardından, Çankaya’da Bahçeli’nin fotoğrafının bulunduğu standa ekmekler asılmıştı. O stand bugün kaldırıldı.

Kampanyanın başlatmasının ardından MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar, bir ‘askıda ekmek’ noktasının fotoğraflarını Twitter hesabından “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda ‘Askıda Ekmek’ kampanyasını Çankaya ilçemizde başlatmış bulunmaktayız” diyerek paylaşmıştı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında askıda ekmek kampanyasına gelen eleştirilere tepki göstermişti.

‘Askıda Ekmek’ kampanyasını başlatıp dar ve orta gelirli vatandaşlara, güçleri nispetinde, onları incitmeden, izzet-i nefislerini zedelemeden destek olmaya gayret ettiklerini belirten Bahçeli, “Bir elin verdiğini diğer elin görmemesine özen gösterdik” dedi.

İnançlarımız ne diyorsa onu yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliğidir. Biliyoruz ki bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin