MHP’li vekil darp edilen yazarın fotoğrafını paylaştı: Bu yakışıklı(!) kim?

MHP’yi ve Devlet Bahçeli’yi yazılarında ve sosyal medya paylaşımlarında eleştiren avukat İsrafil Kumbasar, saldıraya uğradı.

Saldırının ardından çekilen darp görüntülerini sosyal medyada paylaşan MHP’li vekil, hakaret ettiği ve dalga geçtiği sözleri de ekledi. MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, paylaşımında Avukat Kumbasar için, “Bu yakışıklı(!) kim? Şerefsizlik testi pozitif çıkmış diyorlar.” ifadelerini kullandı.

Kumbasar’ın darp edilmiş görüntülerine birçok yurttaş tepki gösterse de MHP’li vekil Akçay hakaret dolu paylaşımını ve darp görüntülerini kaldırmadı.

1 YORUM

  1. Memleketin en serefsizlerinin bu turkluge yakısmayan tavırları ile azdırılmıs milletin malını haksız yiyen bazı MHP takipcilerinin oldugunu butun millet gordu. Tore bilmez buyuk kucuk tanımaz hak hukuk adaletten yosun bu zavallıların yuzune tukurmek biz hakiki tuklerin boyunlarına borctur. Bu adamı dovenlere yazıklar olsun, ey insafını kaybetmemis olanlar sesinizi cıkarsanıza. Hepimizin onuru ile oynanıyor, utanmazlık sınır tanımıyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin