Metroda iğrenç olay! Elini yalayıp tutunma borusuna süren kişi gözaltına alındı

Metroda ağzına değdirdiği elini tutunma direğine uzun bir müddet süren maskeli şahıs, yetkililer tarafından gözaltına alındı. Koronavirüs salgınının tüm dünyayı sardığı ve hijyen tedbirlerinin peş peşe açıklandığı şu günlerde Belçika’da yaşanan olay pes dedirtti.

Metroda seyahat eden bir kişi eline tükürüğünü bulaştırdıktan sonra elini metronun tutunma borusuna sürdü. Sosyal medyada tepki çeken görüntüler sonrası şüpheli gözaltına alındı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILAN GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Kovid-19) Avrupa’da da yayılmaya devam ediyor. Belçika’nın başkenti Brüksel’de metroya binen maskeli adam, yüzündeki maskeyi aşağıya çekerek parmaklarını ağzına götürdü. Tükürükle ıslattığı parmaklarını ise metroda bulunan tutunma borusuna sürdü. O görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Söz konusu görüntülerdeki adamın gözaltına alındığı açıklandı. Brüksel Toplu Taşıma Kurumu’ndan yapılan açıklamada, “Alkollü olduğu belirlenen adam, polis ve güvenlik ekiplerimiz tarafından durduruldu” ifadelerine yer verildi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin