Meral Akşener: Mansur Yavaş’ın İyi Parti’nin adayı olmasını çok isterim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlere başkentte partisinin iddialı girmesini sağlayacak Mansur Yavaş’ın adaylığı ile ilgili konuştu. Akşener, Ankara Büyükşehir Belediyesi için adı geçen Mansur Yavaş’la ilgili, “İyi Parti’nin Ankara adaylığını tercih etmesini çok isterim” dedi.

İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE İLK DEFA KATILIYOR

İyi Parti, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere dönük aday belirleme çalışmalarına hız verdi. İyi Parti kurulduğu günden buyana katılacağı ilk yerel seçim olacak. Yerel seçimlerde aday belirleme konusundan hassas davrandıklarını belirten Meral Akşener, iyi Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayının Mansur Yavaş olacağı yönündeki iddiaları cevapladı.

AKŞENER: MANSUR YAVAŞ’I DEĞERLİ BULUYORUM

Mansur Yavaş ile kişisel olarak bir görüşme yapmadıklarını belirten Akşener, “Mansur Bey’in nasıl bir davranış içerisinde olacağına yönelik bir bilgim yok. Henüz nasıl yol ve yöntem izleneceği konusunda partimizin bir kararı yok seçimle ilgili. Ama kendisini değerli buluyorum. İyi Parti’nin Ankara adaylığını tercih etmesini çok isterim.” ifadesini kullandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin