Madonna: Çocuklarıma cep telefonu almak aramızdaki ilişkiyi bitirdi

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, çocuklarına 13 yaşında cep telefonu verdikten sonra aralarındaki ilişkinin koptuğunu söyledi.

BBC Türkçe’nin haberine göre, Vogue Dergisi’ne konuşan Madonna, “Çocuklarıma 13 yaşına geldiklerinde cep telefonu vererek hata ettim. Çocuklarımla ilişkimi bitirdi. Bütünüyle değil elbette ama telefonlar hayatlarının çok çok büyük bir parçası haline geldi. Görsellere boğuldular ve kendilerini diğer insanlarla kıyaslamaya başladılar. Bu gelişimleri için çok kötü” dedi.

6 çocuğu olan Madonna, Portekiz’in Lizbon kentinde yaşarken zamanın çoğunun çocukları okula getirip götürmek ya da küçük oğlunu futbol maçlarına taşımakla geçtiğini ve kendini yalnız hissettiğini söyledi.

Madonna evlatlık oğlu David’in telefonundan mahrum bırakıldığını ve çocukları arasında en çok David’in ona benzediğini de ekledi: “En fazla ortak noktam onunla var. Beni anladığını seziyorum.”

David Lizbon’da Benfica futbol kulübünün akademisinde yetişiyor.

“Sosyal medya Lourdes’un baş belası oldu”

Buna karşın pop yıldızı, 22 yaşındaki kızı Lourdes’un sosyal medya alışkanlıkları konusunda sitemkar:

“Dürtüleri benimki gibi değil. Sosyal medyanın ona baş belası olduğunu ve onda ‘İnsanlar bana Madonna’nın kızı olduğum için bazı şeyler verecek’ hissi yarattığını hissediyorum. Ona diğer ünlü insanların çocuklarından örnekler veriyorum. Ünlü birinin kızı olabilirsin ama yapacaklarınla ciddiye alınırsın.”

Geçen yıl 60 yaşında giren şarkıcı müzik endüstrisinde yaş ayrımcılığını eleştiriyor. Madonna geçmişte insanların onu ‘yeterince güzel olmamak ya da yetenekli olmamak’ bahaneleriyle susturmaya çalıştığını söyledi. “Şimdi de yeterince genç değilim” dedi.

Madonna, ABD’de Billboard 100 şarkı listelerinin 60 yıllık tarihinde en başarılı solo sanatçı ilan edildi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin