LeMan, Ege’de boğulan KHK’lı savcı İbrahim Gündüz ve eşini sayfalarına taşıdı

Haftalık mizah dergisi LeMan, Yunanistan’a iltica etmek için Ege Denizi’ni geçerken hayatını kaybeden KHK’lı Cumhuryet savcısı İbrahim Gündüz ve eşi katip Nurdan Gündüz’ü arka kapağına taşıdı.

Çizimde Ege’de boğulan Gündüz çiftinin 10 Kasım’da Üsküdar’da Kız Kulesi’ne bakarak çektirdikleri fotoğrafa atıfla bankın üzerine iki adet gül bırakıldığı görüldü. Çizimin altına, “KHK ile ihraç edilen savcı İbrahim Gündüz ve eşi katip Nurdan Gündüz, Yunanistan’ın Kos Adası’na geçmeye çalışırken bindikleri teknenin alabora olması sonucu hayatını kaybetti.” notu düşüldü.

KHK ile ihraç edilen ve 15 ay tutuklu kalan savcı İbrahim Gündüz (36) ve eşi KHK’lı katip Nurdan Gündüz, geçtiğimiz hafta perşembe gecesi içinde oldukları sürat teknesinin alabora olması üzerine Ege Denizi’nde boğularak hayatını kaybetmişti.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

 1. No’luyo ya!
  Yoksa “LeMan”, “HeMan” mı oluyor?

  Yok yok, LeMan hep LeMan ve bizler büyük bir çoğunluğumuz itibariye sizlerin güzelliğinizin yeni yeni farkına varıyoruz.
  Kim bilir sizlerle birlikte ne güzelliklerin farkına varacak ve neler neler öğreneceğiz.. öğreneceğiz de, güzellikler ortak paydasında açan çiçekler, ülkemizin daha yaşanılır bir yer olmasını sağlayacak.

  İyi ki varsınız!
  O kalem tutan elleriniz hep hakkın ve haklının yanında olsun, Allah sizleri maddi-manevi güzellikler yolunda daim eylesin inşallah…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin