Kumpası ağzından kaçıran Emre Cemil Ayvalı istifa etti!

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programında cemaate kurulan kumpası ağzından kaçıran AKP Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı istifa etti.

CNN Türk’te Hizmet Hareketi’nin kendileri tarafından kullanıldığı itirafında bulunan Ayvalı, “FETÖ’yle AKP kol kola girdiyse bunu farklı darbecileri tasfiye etmek için yaptı” diyen AKP Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı istifa etti.

AKP Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı, partisinin zarar görmemesi için görevinden istifa ettiğini duyurdu.

AKP’NİN ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN İSTİFA ETTİ

Ayvalı’nın açıklamaları şöyle: ‘‘Dün akşam CNN TÜRK’te geçmişte siyaset üzerinde vesayet oluşturmak isteyen darbeci Kemalist anlayış ve FETÖ’nün güç mücadelesine ilişkin sözlerim farklı noktalara çekilmiş ve benim üzerimden partime zarar vermek isteyenler topluca bir dezenformasyon oluşturmuşlardır. Partim ve davam benim için son derece değerlidir. Partimin zarar görmemesi adına iki yıldır onurla yürüttüğüm Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılıyorum.’’

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin