Korkudan Hakan Şükür’ün ismini söyleyemeyen spor yorumcusu ile böyle dalga geçti: “Forvet lazım”

Ahmet Bozkuş Youtube kanalında yayımladığı video ile, Galatasaray’ın Trabzonspor’a 4-0 yenildiği maç sonrası korktuğu için Hakan Şükür’den “Uzun boylu olan santrafor” diye söz eden Bein Sport yorumcusu Önder Özen’le dalga geçti.

“Bu takıma bir forvet lazım. Öyle bir forvet ki… Detaylarıyla anlattım nasıl bir forvete ihtiyaç olduğunu. Bakalım kimden bahsedildiğini anlayabilecek misiniz:)” diyen Bozkuş, Türk Milli takımında ve Galatasaray’da rekorlar kıran Hakan Şükür’ün bütün özelliklerini anlattı ve ama ismini söyledi.

İşte o video;

Hakan Şükür cevap verdi

Videoya twitterdan cevap veren Hakan Şükür ise “Bi tahminim yok ve her kim ise Cok kiskandim var mi öyle biri gerçekten? Neler yapmis öyle..?Milli takımlarda da bişeyler yapmışmıdır acaba??” dedi.

***

Hakan Şükür’ün ismini söyleyememişti

Geçen haftasonu oynanan Trabzonspor-Galatasaray derbisini, 4-0’lık farklı bir sonuçla Trabzonspor kazandı. Maç sonrasında Güntekin Onay’ın Bein Sport’ta sunduğu programda, spor yorumcuları Önder Özen ve Tugay Kerimoğlu, Galatasaray’la ilgili konuştu.

Galatasaray’ın yaptığı ve yapmadığı transferler konuşulduğu sırada, Önder Özen eski Galatasaraylı futbolcu Tugay Kerimoğlu’nun Galatasaray’daki döneminden bir örnek verdi. Özen bu örneği verdiği sırada, Hakan Şükür’den de, “Uzun boylu olan santraforun sakatlığı mı vardı” diye söz etti, ismini söylemedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin