Komedyenin dramı: İroni yaptı, gerçek sandılar!

Komedyen Mustafa Sarıtaş, YouTube kanalında Türkiye’de yaşananları ‘ti’ye almaya devam ediyor. Sarıtaş son videosunda Almanya’da yaşayan bir gurbetçi aksanıyla İstanbul seçimlerini değerlendirdi.

‘Gurbetçi Analist Ertuğrul büyük kumpası ortaya çıkardı, Ekrem İmamoğlu projedir.’ başlığı ile yayınlanan videoda, “Ekrem İmamoğlu proje mi?’, Ekrem İmamoüğlu aslen nereli?’, ‘Seçimler neden iptal edildi?’, Pensilvanya bu işin neresinde?” gibi sorular yönelten ve açıklama yapan Sarıtaş’ın açıklamaları gerçek sanıldı. Birçok insan anlattıklarının doğru olduğuna inanarak sosyal medyada etkileşimde bulundu.

“Birçok muhalif videoyu gerçek sanıp beni linç etti, Aktroller alkış tuttu” 

Sarıtaş bunun üzerine, “Ülkeye dair umutlarım dünden bu yana göz göre göre buharlaşıyor. İki gündür birçok muhalif videoyu gerçek sanıp beni linç ederken, Aktroller alkış tutuyor!” dedi.

Sarıtaş bir arabanın içinde çektiği videosunda, “Ekrem İmamoğlu proje. Soy ismi İmamoğlu değil, Çapanoğlu’dur. Trabzon’da değil Lizbon’da doğmuştur. Seçimlerde de bilerek az farkla kazandı. Çok büyük farkla da kazanabilirdi. Ama ekonomi kötü olsun diye böyle yaptılar.” dedi.

İşte o video;

1 YORUM

 1. Buna Kaş yapayım derken göz çıkarma denir.
  Burdan Mustafa beyin de alması gereken ders Herhangi bir Cemaat mensubunun ironi bile yaparak bile siyasete dair bir şey söylemeye hakkı olmadığıdır.
  Çünkü Cemaat ile ilgili efkarı amme bir hayli toksik hale gelmiştir.
  Bunda AKP Trol ve inanılmaz propaganda aygıtı yanında Cemaatin her şeyi çok bilen kibirli adı gazeteci olur müstear olur farketmez trol takımının azımsanmayacak etkisi vardır.
  Bunu bir ön kabul olarak kabul etmeden yapılacak her program her güya haber başa bela olma riski vardır.
  Bu videoyu hazırlayan Mustafa beyin bunu öngörememesi de ayrı bir talihsizlik.
  Anyway yazık oluyor.
  Yangını söndürmek yerine elimizde benzin bidonları ile olya mahalline dalıyoruz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin