KHK’lı Başkomiser Bayram: İki kez ihraç edildim, hapis yattım ama eşimin terk etmesi kadar koymadı!

KHK’lı Başkomiser Murat Bayram, meslek yaptıkları dönemde kendisine ihdas edilen devletin aracına cebinden yakıt koyduğunu, kimseye kumpas kurmadığını, aksine insanları topluma kazandırmak için uğraş verdiklerini söyledi. Bir terör örgütü mensubu kadını ikna ettikleri ve ailesiyle barıştırdıkları süreci duygulanarak anlatan Bayram, günümüzde bunların aksine terörist olmayan insanların kriminalize edildiğini vurguladı.

KHK’lı Başkomiser Murat Bayram, ihraç olmasının ardından yaşadıklarını KHK TV‘ye anlattı.

Süreçte en çok eşinin kendisinden ayrıldığını belirten Murat Bayram, “Hiç bir şeye üzülmedim ancak eşimden yediğim darbe beni yıktı. Kendisi memurdu atılmaktan korktuğu için ben cezaevinde iken kağıt üzerinde boşanalım dedi. Dışarıya çıkınca acı gerçeği öğrendim. Aslında beni gerçekten boşamış.” dedi.

Bir çocuğunun eski eşinde diğerinin ise kendisinde olduğunu aktaran İhraç Başkomiser Murat Bayram, şu anda özel bir şirkette çalıştığını eskiye göre çok az kazanmasına rağmen parasının daha bereketli olduğunu ifade etti.

“KİMSEYE KÜS VE KIRGIN DEĞİLİM”

İli kez ihraç olduğunu aktaran Bayram, kimseye küs veya kırgın olmadığını, hukuksuzlukların kısa sürede sona ereceğine inandığını kaydetti. Bayram, “Bugün dönsem vazifemi hukukun bana verdiği yetki çerçevesinde en iyi şekilde yaparım. O yüzden bir yere gitmeyi düşünmüyorum çünkü vatanımı çok seviyorum” diye konuştu.


RÖPORTAJIN TAMAMINI KHK TV’DEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

2 YORUMLAR

  1. Sonuçta kadın sizinle mesleğiniz ve maaşınız için evlenmişse onlar gidince kadın da gider. Bunda garipseyecek birşey yok. Garip olan şey onca sene birlikte yaşadığınız insanı tanımamış olmanız.

  2. Allah yardimciniz olsun ve daha huzurlu gunler versin insaAllah. Sizler cok kiymetli insanlarsiniz. YORUM yapmaya calisip ve Havadan konusmayai kendine adet edinen arkadslara ithafen mesaji yaziyorum ; Kimsenin ne zaman nasil davaranagini bilemezsiniz hele ki TANIMADIGINIZ kisilerin ailevi meselelerinde yorum yapmaya calisirken dikkat etmek lazim. Kendi cevrenizi 17-25 aralik tan once ve sonra , 15 temmuzdan once ve sonra ne kadar taniyabildiniz dusunmek gerekir. Asıl GARİP olan şey, tekrar yazmak pratik yaptirtir bazen AILEVI meselelerde yorum yapmak baskalarina kolay geliyor sanirim. Allah hakkiyla, haddiyle guzel tavsiyeler yorumlar yapmayi nasip etsin insaAllah

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin