İstanbul’daki dev mücevher fuarına korona engeli!

İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 19-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan 50. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı, koronavirüs salgını sebebiyle ertelendi.

19-22 Mart 2020 tarihleri ​​arasında CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan 50. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı koronavirüs salgını sebebiyle 18-21 Haziran’a ertelendi.

​​İstanbul Jewelry Show tarafından yapılan açıklamada, ‘‘Kovid-19 virüsü ile ilgili yaşanan son küresel gelişmeler ışığında, İstanbul Jewelry Show Fuarı’na katılacak olan katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Sektör paydaşlarıyla dikkatli bir şekilde istişare edildikten ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın 11 Mart 2020 tarihinde Kovid-19 ile ilgili uluslararası etkinliklerin ertelenmesine yönelik kararının ardından, İstanbul Jewelry Show Fuarı’mızın 18-21 Haziran’a ertelenmesine karar verilmiştir.’’ denildi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin