İçişleri Bakanı’nın talimatını alan Emniyet Müdürü: Talimatı doğru anladık, kafalarını kırıyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Okulun çevresinde bir uyuşturucu satıcısını gördüğümüz zaman, beni ne kadar kınarlarsa kınasınlar, ne kadar eleştirirlerse eleştirsinler o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya polis görevlidir” talimatından sonra Emniyet Müdürleri harekete geçti. Adıyaman Emniyet Müdürlüğü polislerinin yaptıkları uyuşturucu operasyonunun ardından açıklamada bulunan İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “bacaklarını kırın” talimanıtını doğru anladıklarını belirterek, “Uyuşturucu satıcılarının bellerini ve kafalarını kırıyoruz” dedi

Adıyaman’da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonu sonrasında gazetecilere açıklamada bulunan Alper, uyuşturucu satıcılarının bellerini ve kafalarını kırdıklarını söyledi.

“İçişleri Bakanımızın bizlere verdiği talimat yanlış anlaşılmış olabilir ama biz talimatı doğru anladık” diyen emniyet müdürü, “Bakanımız ‘bacaklarını kırın’ demişti. Biz uyuşturucu satıcılarının bellerini kırıyoruz, bellerini kırmaya da devam edeceğiz. Yeri geldi mi bunların kafalarını kırmak için bizde her türlü güç ve azim bizde mevcuttur. Belleri ve kafalarını kırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin