Hakan Şükür’den Davutoğlu’na ‘siyasi ayak’ cevabı: Ben istifa ettim, sen kovuldun

Eski AKP milletvekili ve futbolcu Hakan Şükür, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun, “F.TÖ ile organik bağı olduğu tescil edilmiş siyasetçiler F.TÖ’nün siyasi ayaklarıdır. Mesela Hakan Şükür siyasi ayaktı. Başka milletvekilleri de vardı.” sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Şükür, “Ben hayatımda bu kadar gerizekalı bir ifade görmedim. Ne siyasi ayağı küçük enişte? Bu ifadeleri şerefli inançlı bir insan söylemez. Ben, hergün şikayet ettiğin partiden istifa ettim, sen kovuldun.” ifadelerini kullandı.

DÜŞÜN ARTIK YAKAMDAN

Hakan Şükür’ün paylaşımları şöyle: “Allah sizi bildiği gibi yapsın emi. Korkudan ne saçmalayacaklarını bilmiyorlar yeminle.. Yuh artık be! Meydan boş kafanıza göre takılın. Allah belanızı versin inşallah hepinizin. Terbiyesiz herifmişsiniz siz. Düşün yakamdan, daha ne kadar ismimi sömüreceksiniz?”

Biraz duygu dolu, biraz sitem belki de çok eksik ama daha çok gönlümdeki gibi anlattığım yayın hazır.‬‪Davutoğlu’nun hakkımdaki iftira dolu ifadelerine verdiğim cevabı buradan seyredebilirsiniz.‬

Posted by Hakan Şükür on Monday, July 20, 2020

YALVARARAK PARTİNİZE ÇAĞIRDINIZ

“Sen ve tayfan sabah aksam yalvararak partinize aldınız. Bu ifadeleri şerefli inançlı bir insan söylemez… Ben, hergün şikayet ettiğin partiden istifa ettim, sen kovuldun. Günahına girdiğin her kesimden masumun ahı bulsun seni. Yuhlar olsun, yazıklar olsun size.. Ben kimsenin ayağı değilim. Ülkemin namusu İle emeği ile çalışıp kazanmış ve ülkesine hizmet etmiş biriyim. Partinize alırken siz söylediniz. Ama siz ne ayaksınız herkes biliyor. Benim ayak oyunum futbol, sizin ortak olduğunuz ayak oyunlarınızı da herkes gördü, boş konuşmayın…”

TERBİYESİZ, YALANCI, MÜFTERİ

“Yarın bu gerizekalı açıklamaya kendi kanalımda açıklama yapacağım. Yayını seyredin lütfen. Bunlar ne kalıpsız, korkak, ne yaptığını bilmez insanlarmış. Terbiyesiz yalancı, iftiracı. Hoş, ne beklenirdi bunlardan? Şaka gibi..”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin