Hakan Altun programa çıkmamak için Demet Akalın ve Alişan’a “müziği bıraktım” demiş!

Hürriyet yazarı Savaş Özbey, Alişan ve Demet Akalın’ın programına çıkmamak için ‘Müziği bıraktım’ diyen kişinin Hakan Altun olduğunu belirtti.

Hürriyet magazin yazarı Savaş Özbey, Alişan ve Demet Akalın’ın programlarına konuk bulamadıklarına ilişkin açıklamalarını köşe yazısına taşıdı. Özbey yazısında, Alişan ve Akalın’a ‘Müziği bıraktım’ diyen kişinin Hakan Altun olduğunu kaydetti.

Savaş Özbey, Hürriyet’teki şu ifadeleri kullandı:

“E neresinden baksanız komik çünkü… Bütün oklar da Hakan Altun’u işaret ediyordu. Demet Akalın’la yazıştık, o ismin Hakan Altun olduğunu doğruladı. Hakan Altun da bir sosyal medya açıklaması yaptı: ‘Sevgili Demet ve Alişan beni davet etti ama pandemi sebebiyle 2020’de şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk hem riskli gruptayım ben. Bir yanlış anlaşılma… Ölürüm de müziği bırakamam.’ Bu açıklama durumu kurtarır mı? E şimdi ‘Sağlık nedeni’ diyor, ‘Yanlış anlaşılma’ diyor; eğer geniş gönüllü bakarsanız kurtarır.”

Ama Hakan Altun’un programa çıkmamak için söylediği bu laf, çoktan sosyal medya ahalisinin diline dolandı bile. Biri birini başından savmak, sallamak, buluşma, sinema, yemek için ekmek mi istiyor? Bahane hazır: “Pampa ben müziği bıraktım.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin